Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Co za jubileusz! Ale herbata! Co za jubileusz! Ale herbata!

W tym roku Merrill J. Fernando – założyciel marki Dilmah – obchodzi 90. urodziny oraz jubileusz 70 lat  swojej przygody z herbatą. Z tej okazji mamy dla Was zestaw limitowanych herbat jubileuszowych klasy Single Estate o naprawdę unikalnych cechach terroir: Emerald Hills Anniversary Green Tea, Craighead Estate Celebration Pekoe oraz Endane Estate Sapphire Pekoe.

Czytaj całość »
Nasze marki od naszych przyjaciół Nasze marki od naszych przyjaciół

Tu nie ma przypadku. Jeśli chodzi o nasze herbaty, kawy i syropy nie ma też mowy o kompromisie. Ręczymy za ich jakość, walory zdrowotne, składy, pochodzenie i ogólnie rzecz biorąc unikalność nie tylko dlatego, że doskonale znamy każdy nasz produkt, ale także dlatego (...)

Czytaj całość »
Herbata zielona z piernikiem i brzoskwinią Co ma piernik do...

Niektórzy nie dowierzają tej recepturze. No bo jak to - herbata, piernik, brzoskwinia, cynamon, jabłko i goździki w jednej szklance? Inni z kolei są zdania, że to owszem możliwe do zrobienia, ale tylko dla baristy-zawodowca... A ten przepis to prawdziwa niespodzianka - bogaty w smaki, prze-pysz-ny, no i bardzo prosty w przygotowaniu.

Czytaj całość »
Ulubiona książka o herbacie Ulubiona książka o herbacie

Czym różni się od wszystkich innych książek o herbacie? Pokazuje świat herbaty z perspektywy producentów, dla których jest jednocześnie codziennością i życiową pasją, którzy żyją nie tylko z niej, ale też dla niej… Znajdziesz tu więc zarówno historię, mnóstwo anegdot, ciekawostek związanych z jej międzynarodową kulturą, ale co najważniejsze - dowiesz się, jak jest uprawiana i produkowana, od czego zależy jej smak, aromat, właściwości i walory jakościowe. "Herbata według Dilmah" inspiruje do kreatywnego picia herbaty!

Czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium