Fabbri Mixybar Fiori di Sambuco Plus / Elderflower Plus [1000ml]
Opis
Wysoko skoncentrowany syrop barmański z kwiatów czarnego bzu.
1000ml
Bardzo intensywny w smaku i aromacie. Wyczuwalne aromaty kwiatu czarnego bzu, migdałowca oraz brzoskwini. Finisz jest orzeźwiający i trwały, z nutami liści mięty i skórki cytrynowej. Idealnie komponuje się z winem musującym, wódką oraz ginem. Niezbędny do Hugo Spritz, sprawdzi się w Gin Tonic.
Produkt bez glutenu.
Poznaj linię Fabbri Mixybar Plus:
Linia syropów Fabbri Mixybar Plus została stworzona, by przygotowywać koktajle zachwycające wysoką jakością oraz unikalnym profilem sensorycznym. Fabbri Mixybar Plus to jeszcze wyższa zawartość owoców, idealna konsystencja oraz doskonała wydajność.
Cukier, woda, sok cytrynowy, ekstrakt z kwiatów bzu czarnego, kwas: kwas cytrynowy, naturalne aromaty.
Wstrząsnąć przed użyciem. Dozowanie: 1 część syropu na 6-8 części wody.
Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od źródeł ciepła i promieni słonecznych. Podczas przechowywania możliwe jest oddzielenie miąższu od syropu, co jest procesem naturalnym, wynikającym z dużej zawartości wysokogatunkowego soku.
Cechy
| Tabela żywieniowa | Średnie wartości odżywcze w 100ml syropu: Wartość energetyczna: 1494kJ, 352kcal; Tłuszcze: 0g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g); Węglowodany: 85g (w tym cukry: 83g); Białko: 0g; Sól: 0,03g. |
| Masa netto szt. | 1300g |
| Opakowanie | Butelka Crystal PET |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Marka | Fabbri |
| Linia | Mixybar |
| Grupa | Syropy |
| Producent | Fabbri 1905 S.P.A., Via Emilia Potente 276, 40132 Bologna, Włochy |
| Importer | Gourmet Foods Sp. z o.o., ul. Wybrzeże Gdyńskie 6A, 01-531 Warszawa; +48 22 834 22 03, [email protected] |
Może zainteresuje Cię również
loguję się