Promocje
Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę cenową – to doskonała okazja na przetestowanie mniej znanych smaków, po które w regularnej cenie być może byś nie sięgnął. A warto!
Dilmah Mediterranean Mandarin [100g]
Dilmah Mediterranean Mandarin [100g]
59,00 zł 47,20 zł
szt.
Dilmah Italian Almond [100g]
Dilmah Italian Almond [100g]
59,00 zł 47,20 zł
szt.
Dilmah Lychee with Rose and Almond [100g]
Dilmah Lychee with Rose and Almond [100g]
22,30 zł 18,70 zł
szt.
Dilmah Blueberry & Pomegranate [100g]
Dilmah Blueberry & Pomegranate [100g]
59,00 zł 47,20 zł
szt.
Dilmah Peach [100g]
Dilmah Peach [100g]
59,00 zł 47,20 zł
szt.
Fabbri Mixybar Mojito [1000ml]
Fabbri Mixybar Mojito [1000ml]
66,00 zł 52,80 zł
szt.
Dilmah Arana Recover / Odzyskaj siły [20x1,5g]
Dilmah Arana Recover / Odzyskaj siły [20x1,5g]
10,70 zł 8,90 zł
szt.
Saquella Bella Crema Espresso Amabile [10x5g]
Saquella Bella Crema Espresso Amabile [10x5g]
18,00 zł 14,40 zł
szt.
Nasze Marki

W rytmie natury i w zgodzie z tradycją

Wszystkie marki w portfolio Herbaty i Kawy prowadzone są przez wielopokoleniowe rodziny praktykujące tradycyjne, rzemieślnicze metody produkcji.

 

 

Dilmah, Saquella i Fabbri to marki rodzinne z zasadami. Mają wielki szacunek dla tradycji - zarówno tej przekazywanej młodszym przez starszych, jak też tej wielowiekowej, historycznej związanej z tradycyjnymi metodami zbiorów, przetwarzaniem i komponowaniem produktów oraz staranną selekcją surowców. Zawsze pochodzą one ze sprawdzonych upraw należących do doświadczonych, zaprzyjaźnionych dostawców, którzy osobiście prowadzą swoje lokalne manufaktury. Daje to  konkretny efekt: wszystkie produkty w naszym sklepie mają unikatowe terroir. 

 

Plantacja herbaty

 

 

Dilmah, Saquella i Fabbri - pełne zaangażowanie i fair play


Właściciele marek Dilmah, Saquella i Fabbri są nie tylko uznanymi autorytetami w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim osobiście tworzą każdy produkt, osobiście selekcjonują surowce i osobiście pochylają się nad stołami degustacyjnymi.
Pełne zaangażowanie, poświęcenie, odpowiedzialność za jakość każdego opakowania – tak Dilmah, Saquella i Fabbri realizują swoje zobowiązania względem konsumentów. I co ważne - oni zawsze grają fair. Działają bez pośredników, wspierają lokalnych dostawców, a zyski inwestują zarówno w rozwój lokalnego biznesu, jak też w pomoc lokalnym społecznościom. I najważniejsze - oferują uczciwe ceny odzwierciedlające prawdziwą jakość produktów, a nie ich marketingowe etykietki.

 

      

 

Dilmah

Dilmah to rodzinna firma ze Sri Lanki założona przez Merrilla J. Fernando. Jego misję dzielenia się ze światem wyjątkową cejlońską herbatą kontynuują synowie – Dilhan i Malik, od imion których pochodzi nazwa marki. Dilmah oferuje herbatę produkowaną z najlepszych liści herbaty z najwyższą staranności, w zgodzie z naturą i z poszanowaniem tradycji. Co wyróżnia Dilmah spośród innych marek, to fakt że każda herbata jest wyjątkowa i posiada unikalny smak, który został wydobyty dzięki procesowi starannej selekcji i ręcznej produkcji. Dilmah to także zaangażowanie w społeczność lokalną i troska o środowisko naturalne.

 

Dowiedz się więcej o pochodzeniu i wartościach Dilmah >>

 

Saquella

 

Saquella to rodzinna marka włoska, której korzenie sięgają aż 1856 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji kawy, Saquella oferuje kawę o niezwykłym smaku i aromacie. Marka oferuje kawę ziarnistą, mieloną oraz kapsułki, a każde opakowanie zawiera kawę z najlepszych plantacji z całego świata.

Zobacz kawę Saquella w naszym sklepie >>

 

Fabbri

 

Fabbri to włoska marka rodzinna słynąca z produkcji syropów i sosów o wyjątkowych smakach. Ich sztandarowym produktem jest też amarena - drylowana wiśnia w słodkim syropie, która od ponad stu lat słynie ze swego niepowtarzalnego smaku.

 

Poznaj kolekcję sosów i syropów Fabbri >>

 

lub 

 

zobacz Amarenę i inne słodycze Fabbri >>

loguję się
Nie pamiętam hasła Zakładam konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium